Семінар вчителів початкових класів
Від нас, від нашого вміння, від нашої майстерності, від нашого мистецтва та мудрості залежить життя дитини, здоров’я, розум, характер, воля, інтелектуальне обличчя, її місце та роль у житті, її щастя.
В. Сухомлинський
23 січня 2018 року у Старосинявському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст, гімназія» імені О. Романенка відбувся районний семінар-практикум вчителів початкових класів «Принципи психологічної комфортності і здоров’язбережувального характеру освітнього процесу на уроках у початкових класах.
Запашним українським короваєм та щирими словами гостей зустрічали учні початкових класів.
З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор Олександр Миколайович Ткачук. Він познайомив з історією та перспективами розвитку опорного навчального закладу.
Марія Володимирівна Тукало, заступник директора з навчально-виховної роботи в початкових класах, презентувала досвід роботи вчителів на тему « Створення комфортного простору та використання здоров’я збережувальних технологій на уроках у початкових класах.
Цікавий професійний психологічний тренінг «Психологічний комфорт на уроці: співпраця вчитель – учень» провела для педагогів практичний психолог Лариса Петрівна Гречковська.
Логічним продовженням теоретичного блоку семінару стала його практична частина.
Учні 2-б класу на інтегрованому уроці з літературного читання та природознавства
"Птахам допоможе враз 2-Б клас" вразили присутніх своєю допитливістю, щирістю, безпосередністю.
Цікавим був і урок-квест з літературного читання «Дорогою добра» в 4-Б класі, де панувала атмосфера доброзичливості, поваги, взаємодопомоги, де колективна захоплююча праця надихала творити добрі справи.
Досвідчені педагоги, вчителі вищої кваліфікаційної категорії, старші вчителі, Любов Василівна Висоцька та Лариса Антонівна Ткачук неординарно і творчо підійшли до підготовки та проведення уроків.
Валентина Павлівна Ніколаєць, методист відділу освіти , молоді, спорту, культури, виконавчого комітету Старосинявської селищної ради, познайомила присутніх з інформаційними технологіями, формами і методами роботи у Новій українській школі .
Тетяна Анатоліївна Луценко, вчитель вищої кваліфікаційної категорії , вчитель- методист
Старосинявського НВК, поділилася досвідом роботи «Соціальна компетентність здоров’я»
Віра Василівна Фрейлова, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель Старосинявського НВК, познайомила учасників семінару з матеріалами регіональної науково-практичної конференції «Реалізація компетентнісного підходу на засадах міжпредметної інтеграції у змісті початкової освіти»
Віримо, що проведений захід залишив гарні враження та буде сприяти розвитку початкової освіти.